REKREACJA PROMOCJE

Aktywny wypoczynek to istotny element w „Perle Bieszczadów”. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas obiekty rekreacyjne i usługi aktywnego wypoczynku były zawsze jak najlepiej dopasowane do Państwa oczekiwań, a sprzęt sportowy był wysokiej klasy.

 

Dla naszych Gości udostępniamy basen kryty z jacuzzi, salę bilardową, sale klubowe (tenis stołowy, piłkarzyki), korty tenisowe oraz łowisko pstrąga.

 

 

 

W letnich miesiącach - gdy sprzyja pogoda – proponujemy Państwu kąpiele w basenie odkrytym, który mieści również brodzik dla dzieci. W trosce o najmłodszych Gości ofertę poszerzono o plac zabaw. Mogą Państwo zagrać w tenisa na kortach, siatkówkę, koszykówkę czy w piłkę nożną, na świetnie przygotowanych do tego boiskach. Istnieje także możliwość skorzystania z oferty wypożyczalni rowerów górskich oraz sprzętu sportowego.

 

 

 

W sezonie zimowym – przy sprzyjających warunkach atmosferycznych – oferujemy Państwu oświetlony stok narciarski z wyciągiem.

Hotel Perła Bieszczadów, dzięki swojemu świetnemu położeniu, umożliwia planowanie wycieczek pieszych, bądź też rowerowych. Podczas Państwa pobytu w Czarnej zachęcamy do odwiedzenia:

  •  Bieszczadzkiego Parku Narodowego i Parków Krajobrazowych, z ich niepowtarzalnymi widokami i niespotykaną gdzie indziej florą i fauną,
  • Oznakowanych szlaków turystycznych i tras dla wycieczek samochodowych (mała i duża obwodnica), a także sposobność do wypraw rowerowych i konnych,
  • licznych zabytków i ciekawych miejsc na Podkarpaciu


Imię:
Nazwisko:
E-mail:*
Telefon:
Miasto:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług GEOVITA S.A. zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych (dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ust. 1 pkt 5 z późn. zm.*
* - Pola wymagane